Морський торговельний порт Чорноморськ і світовий оператор Hutchison Ports стануть партнерами

0
100
Підписання меморандуму
Фото: Hutchison Ports

Меморандум про взаємопорозуміння підписали Морський торговельний порт Чорноморськ та світовий оператор Hutchison Ports під час візиту міністра інфраструктури України до Великобританії. Hutchison Ports планує взяти участь у розширенні портової інфраструктури та керівництві контейнерними терміналами у Чорноморську.

Hutchison Ports, лідер світового рейтингу портових операторів, зацікавилась портом Чорноморськ ще восени 2016 року, коли міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів переговори з виконавчим директором компанії Клеменсом Ченом. У листопаді стало відомо, що Hutchison Ports здійснює технічний аналіз інфраструктури порту Чорноморськ з метою визначення найбільш перспективних напрямів інвестування. Підписання Меморандуму про взаємопорозуміння стало черговим етапом співпраці між Hutchison Ports та портом Чорноморськ. Очікується, що іноземний оператор почне роботу в Чорноморську вже у 2017 році. Компанія також заявила про намір надати українським партнерам експертно-консультативну підтримку з питань реформування морської індустрії. Не виключено, що завдяки сучасним технічним можливостям Hutchison Ports порт Чорноморськ стане одним з ключових міжнародних хабів у сфері вантажних перевезень.

Hutchison Ports – структурний підрозділ холдінгу Hutchison Holdings Limited, представленого у 25 країнах Європи, Азії, Близького Сходу, Африки, Південної та Північної Америки. У 2015 році порти, оператором яких є Hutchison Ports, опрацювали не менше 83,8 млн TEU вантажів. За статистикою, частина Hutchison Holdings складає до 13% усіх контейнерних операцій у світі.